Alle teams mochten deze week kiezen welke teamgenoot er wel wat extra aandacht kon gebruiken. Wij beloofden de genomineerden even in het zonnetje te zetten, zodat zij er weer zingend tegenaan konden gaan. Deze belofte komen wij uiteraard na. Wij hopen dat iedereen na het zien van het stuk van vandaag weer met een glimlach op het gezicht de week tegemoet gaat! 

De nominaties
D1 nomineert twee teamgenootjes: ‘Beide teamgenoten hebben ondanks de ups en downs van corona ook nog eens te maken gehad met ziekenhuisopname: Cilla (Vrinzen) en Marloes (Wiersema). Ondanks alles blijven ze deze coronatijd bezig met afspreken met teamgenoten, dingen regelen voor trainingen en met een glimlach verschijnen op het zand en op het gras. Meiden, deze is voor jullie!’


D2 wil Claudia Bayat nomineren: ‘Deze meid heeft deze week haar verjaardag voor de tweede keer coronastyle moeten vieren. Daarnaast woont haar grote liefde een miljoen kilometer verderop. Verder hebben haar teamgenoten haar laatst overgehaald toch naar de trainingen te komen, omdat het helemaal niet zou regenen en al helemaal niet zou gaan hagelen. En jawel dit was dezelfde dag toen de trainingen werden afgelast door het ***weer. Schuilend in een bushokje heeft ze besloten alleen nog maar te komen als de zon echt blijft schijnen.’


D3 wil graag hun trainer Jurre Nawijn in het zonnetje zetten. De speelsters laten in het midden waarom de zij Jurre deze SO gunnen, maar wij gaan er vanuit dat ze heel blij zijn met hun trainert. 


D5 heeft Lynn van Summeren genomineerd: ‘Nog net op tijd kwam ze als nieuw lid bij ons meetrainen. En nog voordat ze drie keer mee had getraind, kwam ze ons team al versterken tijdens de wedstrijden. Nu met de buitentrainingen is ze ook altijd enthousiast en fanatiek. Daarnaast heeft ze ook al met een aantal online activiteiten meegedaan.
Ze is een echte aanwinst voor ons team, en voor Heyendaal!’


D6 nomineert Claudia van Brussel en Sanne Meekens: ‘Wij willen Claudia in het zonnetje zetten omdat ze jarenlang zich al goed inzet voor het team, altijd als aanvoerder alles netjes regelt en het team vrolijkheid brengt. Sanne willen we in het zonnetje zetten omdat ze de aanvoerderstaken afgelopen tijd goed heeft overgenomen en een leuke teamdag heeft georganiseerd. Ze zet zich vaak in voor het team en is een verbindende factor.’


D7 wil graag Loes kerckhoffs in het zonnetje zetten: ‘Ze is heel betrokken bij iedereen, altijd in voor een leuke activiteit of  samen eten, komt met briljanten ideeen om het team bezig te houden in de corona tijden en niet te vergeten altijd zooo vrolijk. Gewoon een topper!’


D9 had ook te maken met een gelijkspel en nomineerde twee toppertjes: ‘Kim Bladder en Anouk JD. Kim is genomineerd omdat ze voor ons de teamavond “Ranking the Teamies” in elkaar heeft gezet en altijd enthousiast op de training staat! En Anouk is genomineerd omdat zij altijd heel enthousiast bij elke training aanwezig is.’


D11 wil graag de enige 27+’er in het team nomineren: Myron Albering. ‘Zij baalt enorm dat ze door haar ouderdom niet mag volleyballen. Als aanvoerder heeft ze zelfs het stokje voor het aanmelden van de buitentrainingen doorgegeven aan mij, omdat deze twee wekelijkse confrontatie te pijnlijk was voor d’r.’


De spanning was om te snijden bij D12. Wie o wie zouden zij nomineren. Inmiddels is de uitslag bekend: Sanne Conijn! 


H1 nomineert Boaz: ‘Deze nieuwste aanwinst van het team houdt zich knap staande tussen al die oude alpha-mannetjes en is gewoon een goede teamgenoot!’


H2 kiest hetzelfde pad als D3 en zet graag hun trainer in het zonnetje. Motivatie? ‘Hilarisch toch als Marloes zichzelf in het zonnetje moet zetten.’ Uiteraard hebben Robbert en Veerle geregeld dat Marloes net zo verrast wordt als de andere genomineerden. 


H3 heeft niemand weten te nomineren, maar na kort contact met betrokkenen bleek dat er maar één echte regelneef is binnen het team en dat is natuurlijk the one, the only Niek Stortelder. 


H4 nomineert Dion Legters: ‘Dion heeft namelijk een aantal weken geleden voor het eerst in z’n leven een feilloze teamactiviteit (ranking the teammates) georganiseerd. Hij heeft normaliter altijd hulp nodig van zijn teamgenoten om het een succes te laten worden, maar deze keer heeft hij de voorbereidingen en de uitvoering genaild. Dus duimpjes omhoog voor Dion.’


H5 nomineert Dilano: ‘Deze jongen komt door weer en wind elke training helemaal naar Nijmegen vanuit Arnhem. Hoewel we begrijpen dat het ontvluchten van Arnhem in deze tijden erg fijn klinkt is het natuurlijk wel een hele tocht. En als we het hem zouden vragen zou ie de avondklok proberen te overleven om zo toch naar een training te kunnen komen terwijl dat erg lastig zou worden.’


Laat ook jouw stem horen!
Kan jij ook zo goed zingen en wil jij je stem laten horen? Dat kan! Op 6 april 2021 vindt de Lente-ALV plaats. Een uitgelezen kans om jouw stem te laten tellen. Heb je je al aangemeld? Klik nu hier om je in te schrijven!